درخواست با موفقیت ارسال شد .
در ارسال خطایی رخ داده دوباره تلاش کنید .

تـــماس بــــا رنـــگارنـــگ

از طریق لیست زیر میتوانید سوالات خود را در مورد نرم افزار رنگارنگ مشاهده بفرمایید.در صورتی که سوال شما در لیست فوق وجود ندارد لطفاً از طریق پرسش یا فرم تماس با ما سوال خود را طرح بفرمایید. در صورت امکان اطلاعات تماس خود را نیز تکمیل بفرمایید تا بخش پشتیبانی در اسرع وقت پاسخگوی پرسش شما باشد.

پیش از خرید

Question با چه قیمتی میشه این برنامه را خرید؟؟؟
پاسخ:
Question چطور میتوانم پیش از خرید با نرم افزار کار کنم و با محیط آن آشنا شوم؟
پاسخ:

از طریق این لینک برنامه Team Viewer را نصب نمایید. با تماس با بخش فروش و دریافت ID و Password میتوانید از طریق اینترنت به سیستم ما متصل شوید.

Question آیا نرم افزار رنگارنگ امکان اجرا به صورت شبکه ای را داراست؟
پاسخ: بله
Question آیا نرم افزار خروجی قابل استفاده به من میدهد؟و امکان ارسال فاکتور برای دیگران وجود دارد؟
پاسخ: بله شما به راحتی می توانید با استفاده از نرم افزار خروجی مورد نظر را تهیه کنید.در واقع برنامه این قابلیت را دارد که خروجی را با فرمت های متعدد ارائه دهد.
Question آیا در نرم افزارحسابداری چاپخانه رنگارنگ امکان گزارش گیری وجود دارد؟
پاسخ: بله،گزارش های پیش فرضی در برنامه لحاظ شده است که قابلیت تغییر عناصر موجود در آن این امکان را به کاربر می دهد تا عناصر را تغییر دهد.برای مثال امکان تغییر کلیه عناصر در فاکتور فروش وجود دارد.
Question آیا نرم افزار رنگارنگ به خدمات پیامکی مجهز است؟
پاسخ: بله.خدمات پیامکی به دو صورت قابل استفاده می باشد.سرویس پیامک مشترک و سرویس پیامک اختصاصی.در صورتیکه از سرویس پیامک مشترک استفاده کنید فقط کافی است هزینه شارژ پرداخت کنید و در صورتی که از سرویس پیامک اختصاصی استفاده کنید پنل پیامک را خریداری می کنید و خط به شما تعلق می گیرد.
Question آیا نرم افزار قابلیت اتصال به وب سایت شرکت به منظور سفارش آنلاین را داراست؟
پاسخ: بله.با تهیه ی نسخه ی سفارشی امکان اتصال برنامه به وب سایت وجود دارد.
Question پشتیبانی نرم افزار حسابداری چاپخانه رنگارنگ به چه صورت می باشد؟
پاسخ: با خرید نرم افزار به مدت یک سال پشتیبانی به صورت رایگان صورت می گیرد.بعد از آن پشتیبانی با پرداخت هزینه قابل تمدید می باشد.

نصب نرم افزار رنگارنگ

Question طریقه نصب نرم افزار رنگارنگ
پاسخ:

از طریق راهنمای تصویری نصب نرم افزار حسابداری چاپخانه رنگارنگ میتوانید نرم افزار را نصب نمایید. (PDF)

توجه داشته باشید که نرم افزار را ابتدا بر روی سیستم امنی که به عنوان سرور در نظر گرفته اید نصب نمایید و در صورت تمایل به استفاده به صورت تحت شبکه بر روی بقیه سیستم ها ورژن تحت شبکه را نصب کنید .


Question

چطور میتوانم روی سیستم سرور خود فایروال یا آنتی ویروس داشته باشم و از برنامه تحت شبکه استفاده کنم؟فایروال ها دسترسی تحت شبکه برنامه را مختل میکنند.

پاسخ:

به منظور استفاده از آنتی ویروس یا فایروال به صورت تحت شبکه می بایست بر روی سیستم سرور خود rule مربوط به فایروال را اضافه نمایید.به همین منظور از لیست زیر راهنمای مربوط به آن را انتخاب نمایید و مراحل را مانند فایل راهنما دنبال کنید.

Kasper, AVG, Node32, panda, bitdefender 2011, Mc

در صورتی که فایروال شما به جز این موارد می باشد با پشتیبانی تماس حاصل بفرمایید .

شروع به استفاده

کار با نرم افزار رنگارنگ

Question چطور میتوانم نرم افزار رنگارنگ را به روز رسانی کنم؟
پاسخ:

بروزرسانی سیستم سرور:
بر روی  کلید میانبر نرم افزار کلیک راست کرده و open file location  را انتخاب کنید.به مسیر نصب نرم افزار رفته و کلید بازگشت به فولدر اصلی را کلیک کنید.در مسیر زیر :
C:\Program Files\Rangarang Software Group
وارد پوشه update شوید و فایل RANGARANG_UPDATE را انتخاب کنید.در پنجره باز شده بر روی گزینه بروز رسانی کلیک کنید.لطفا تا پایان بروزرسانی منتظر بمانید.

بروز رسانی نرم افزار رنگارنگ

 بروز رسانی سیستم کلاینت:

لطفاً فایل اجرایی نرم افزار رنگارنگ را که در سیستم سرور بروز رسانی شده است از طریق آدرس زیر در سیستم های کلاینت در همین آدرس جایگزین نمایید.

بروز رسانی کلاینت رنگارنگ

متفرقه