درخواست با موفقیت ارسال شد .
در ارسال خطایی رخ داده دوباره تلاش کنید .

تـــماس بــــا رنـــگارنـــگ

گروه نرم افزاری رنگارنگ >> اخبار >> مصاحبه با آقای افتخاری مدیریت مجتمع چاپ افتخاری گناوه

مصاحبه با آقای افتخاری مدیریت مجتمع چاپ افتخاری گناوه
به مدت سه سال است که از نرم افزار حسابداری و اتوماسیون رنگارنگ برای امر حسابداری و مدیریت سفارشات چاپی در چاپخانه استفاده می کنم و بسیاری از مشکلاتم در هنگام صدور فاکتور و گرفتن سفارشات مشتریان برطرف شده است.
مدیریت سفارشات با استفاده از نرم افزار اتوماسيون بسیار راحت و کارآمد است و می توان با تعریف کاربر سیستم و سطح دسترسی برای هر شخص، از اشتباهات فردی جلوگیری کرد در این صورت هر شخص از وظایف خود اطلاع داشته و می تواند برنامه کاری خود را مدیریت کند.
در بحث انبارداری نرم افزار رنگارنگ علاوه بر ورود و خروج اجناس به انبار، اجناسی که میزانشان به حداقل رسیده را مشخص نموده و سیستم هشدار حداقل موجودی می دهد تا کاربر متوجه کمبود جنس در انبار شود.
از طریق سیستم پیامک اتوماتیک نرم افزار از زمان ورود و ثبت سفارش مشتری تا پایان تحویل کار مشتری، پیامک برای اطلاع رسانی به مشتریان ارسال می شود.
در بحث چاپ افست، نرم افزار بسیار قدرتمند طراحی شده و در کوتاهترین زمان می توان در یک سفارش افست، هزینه کاغذ، زینک، چاپ و ... را محاسبه کرد و در کمتر از یک دقیقه قیمت نهایی را به مشتري طی یک فاکتور تحویل داد.
 در آخر به همکاران عزیزم در صنعت چاپ و تبلیغات نرم افزار رنگارنگ را برای بهبود عملکرد در چاپخانه و تسریع انجام کارها، توصیه می کنم.
[یکشنبه 12 آذر 1396]
اشتراک
در صورتی که مطلب فوق مورد توجه شما قرار گفت از طریق راه های ارتباطی زیر آن را به اشتراک بگزارید.