درخواست با موفقیت ارسال شد .
در ارسال خطایی رخ داده دوباره تلاش کنید .

تـــماس بــــا رنـــگارنـــگ

گروه نرم افزاری رنگارنگ >> اخبار >> ششمین حضور گروه نرم افزاری رنگارنگ در نمایشگاه تبلیغات 94

ششمین حضور گروه نرم افزاری رنگارنگ در نمایشگاه تبلیغات 94

نرگس چگونیان موسس گروه نرم افزاری رنگارنگ (مهندس نرم افزار و کارشناسی ارشد بازاریابی) :
با توجه به مجزا شدن نمایشگاه تبلیغات بازاریابی و چاپ همچنین اختلاف زمانی کمی که بین این دو نمایشگاه بود پیش بینی ها بر اساس حضور بازدید کننده کمتر و نمایشگاه خلوت تر نسبت به سالهای گذشته بود ولی بر خلاف پیش بینی ما شاهد حضور گرم فعالان و متخصصین بیشتری در این عرصه بودیم. در طی حضور در چندین دوره از نمایشگاه چاپ و بسته بندی و همچنین نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی، چنین استقبال گسترده از گروه نرم افزاری رنگارنگ بی نظیر بوده است. 

نمایشگاه تبلیغات بازاریابی تهران 94-نرم افزار حسابداری چاپخانه رنگارنگ

از مواردی که مورد توجه بازدید کنندگان غرفه ما قرار گرفت مواردی نظیر ویژگی مهم کاربر پسند بودن و قابل انعطاف بودن برنامه رنگارنگ است.ایده های جذاب و به روز بودن برنامه وجه تمایزی در نظر مشتریان ما می باشد.

با توجه به تکمیل شدن نسخه محاسبه هزینه چاپ افست، اضافه شدن ویژگی های قابل ملاحظه به این برنامه و رونمایی از سیستم سفارش آنلاین چاپخانه موارد دیگری بود که به آن توجه ویژه ای شد.
از حضور مشتریان رنگارنگ صمیمانه تشکر میکنم که با حضور خود و ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده ما را به ادامه راه دلگرم تر میکنند.

نمایشگاه تبلیغات بازاریابی تهران 94-نرم افزار حسابداری چاپخانه رنگارنگ

مریم جعفری مدیر پروژه: (مهندسی کامپیوتر نرم افزار)
گروه نرم افزاری رنگارنگ که با بیش از10 سال تجربه حضور و فعالیت مستمر در صنعت نرم افزاری کشور و با محوریت چاپ و تبلیغات کار خود را آغاز کرد.اکنون با شناخت دقیق و هرچه بیشتر از محیط و فضای صنعت چاپ توانسته است تا محصولات نرم افزاری اختصاصی خود را به عنوان جامع ترین و بروز ترین نرم افزارهای صنعت چاپ در ایران عرضه کند. گواه این موضوع حضور برترین های صنعت چاپ ایران در لیست کاربران محصولات گروه نرم افزاری رنگارنگ می باشد . 

نرم افزار ویژه چاپ افست که در کشور ایران بی نظیر و در جهان دارای نمونه های مشابه کمی است، از قدرتمندترین محصولات شرکت رنگارنگ است . محاسبه هزینه دقیق و فرم بندی خودکار این نرم افزار که توانسته است در وقت و هزینه مشتریان عزیز ما صرفه جویی به عمل آورد، حاصل 4 سال تحقیق و به کارگیری نخبگان صنعت نرم افزاری کشور در پیاده سازی آن است .
همچنین امسال از محصول جدید شرکت رنگارنگ در دوازدهمین نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی پرده برداشتیم که خوشبختانه با استقبال گسترده مواجه شد . قابلیت سفارش آنلاین برای فعالان صنعت چاپ از ضروریات فضای کسب و کار امروز به شمار می آید. بی تردید می توان گفت کسب و کاری که اکنون به سمت بهره بردن از فضای اینترنت نرود در آینده نه چندان دور محکوم به شکست خواهد بود . از همین رو ما توانستیم تا ماژول سفارش آنلاین را که .
قابلت متصل شدن به دیگر نرم افزارهای تولیدی شرکت را دارد تولید نماییم .
در انتها از تمام مشتریان فعلی به دلیل حمایت از ما تشکر میکنم.

نمایشگاه تبلیغات بازاریابی تهران 94-نرم افزار حسابداری چاپخانه رنگارنگ

پریسا لک مدیر فروش و بازاریابی (کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی بازاریابی):
نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی و صنایع وابسته محل حضور بسیاری از بازدیدکنندگان قرار گرفت. در این دوره غرفه گروه نرم افزاری رنگارنگ با توجه به مصولات ویژه و تعرفه های مشخص و تخفیفات قابل توجه نمایشگاهی مورد استقبال بی نظیر بازدید کنندگان قرار گرفت.
نکته قابل توجه تنوع کاری نرم افزار رنگارنگ است که در زمینه های چاپ لارج فرمت (فلکس و بنر)،چاپ دیجیتال،افست،کانون آگهی و تبلیغات،آگهی نامه،بیلبورد و کارگاه های برش لیزر و CNC قابل عرضه می باشد.
از دیگر نکات برتری نرم افزار رنگارنگ در نظر گرفتن سطوح قیمتی متفاوت برای انواع گروه های متقاضی بود که با توجه به کاربرد مد نظر هر مشتری قیمت معینی در نظر گرفته شده بود.
در نهایت با توجه به تعداد زیاد متقاضی و هم چنین مراجعه مشتریان قبلی و اعلام رضایت آنها نرم افزار رنگارنگ شرکت در نمایشگاه 94 در کارنامه کاری ما حضوری موفق و پویا به شمار خواهد آمد.

نمایشگاه تبلیغات بازاریابی تهران 94-نرم افزار حسابداری چاپخانه رنگارنگ

[شنبه 19 دی 1394]
اشتراک
در صورتی که مطلب فوق مورد توجه شما قرار گفت از طریق راه های ارتباطی زیر آن را به اشتراک بگزارید.