درخواست با موفقیت ارسال شد .
در ارسال خطایی رخ داده دوباره تلاش کنید .

تـــماس بــــا رنـــگارنـــگ

گروه نرم افزاری رنگارنگ >> اخبار >> آنچه در سال 1394 در گروه نرم افزاری رنگارنگ گذشت

آنچه در سال 1394 در گروه نرم افزاری رنگارنگ گذشت

گروه نرم افزاری رنگارنگ در سال 1394، همانند سال های گذشته دستاوردهای نوینی به همراه داشته است. در سالی که گذشت، سعی بر آن داشته ایم تا محصولات خود را که مرتبط به صنعت چاپ و تبلیغات می باشد کامل کرده و مجموعه ای از محصولات مکمل را ارائه دهیم. با توجه و تمرکز بیشتر بر مشتریان و خواسته های آن ها، بر آن شدیم تا رضایتمندی مشتریان را به صورت دوره ای جویا شویم. 
علاوه بر تمرکز بر طراحی و ارائه ی محصولات جدید، توسعه و بهبود محصولات فعلی از جمله اهداف ما در سال 1394 بوده است. با تلاش مستمر تیم فنی نرم افزار رنگارنگ، توانستیم به پیشنهادات مشتریان بیشترین پاسخ را داده و نرم افزاری کارا ارائه دهیم.

ماژول های جدید نرم افزار رنگارنگ:
در راستای تکمیل محصولاتمان، ماژول سیلک، ماژول ریسو و ماژول لیتوگرافی به عنوان محصولات جدید، معرفی گردید و مورد بهره برداری قرار گرفت.لیست محصولات رنگارنگ به شرح زیر می باشد:


افست پیشرفته، بزرگترین هدف ما در سال گشته:
از دیگر اهداف گروه نرم افزاری رنگارنگ در سال 1394، تکمیل نهایی ماژول افست پیشرفته(محاسبه اتوماتیک هزینه چاپ) بود که به لطف الهی حاصل گردید و پروژه ی موفق چاپ کتیبه پردازان آراد که یکی از بزرگترین چاپخانه های ارائه دهنده ی فرم عمومی می باشد، عملی گشت و در پی آن با انجام چندین پروژه ی مشابه دیگر، رزومه گروه نرم افزاری رنگارنگ در بخش افست پیشرفته نیز همانند سایر بخش ها تکمیل گشت.
پروژه ی چاپ آراد شامل طراحی سیستم اتوماسیونی عظیم برای اتصال دو دفتر کار، چند محل تحویل سفارش و چند انبار مختلف به یکدیگر بوده که به وب سایتی حرفه ای به منظور دریافت آنلاین سفارشات متصل شده و به صورت سفارشی انجام گرفته است. از جمله ویژگی های این سیستم، سهولت در دریافت حجم بالای سفارشات از طریق وب سایت، کنترل و مدیریت سفارشات در سیستم اتوماسیون و پیگیری آسان تر وضعیت  سفارشات از طریق وب سایت می باشد.در عین حال به دلیل تجهیز بودن سیستم اتوماسیون به سیستم پیامک اتوماتیک، اطلاع رسانی به مشتری بسیار راحت تر صورت می گیرد. از دیگر امکانات این سیستم دارا بودن سیستم پرینت بارکد و بارکدخوان می باشد. 

ماژول سیستم سفارش آنلاین، محصولی دیگر از رنگارنگ:
از دیگر محصولات جدیدی که با توجه به نیاز مشتریان ارائه داده ایم، سیستم سفارش آنلاین در سه سطح با نام های بلو وب، گرین وب و گلد وب می باشد. با در نظر گرفتن عموم مشتریان و هم چنین افزایش تقاضا برای این نوع وب سایت، تصمیم گرفتیم تا وب سایت هایی طراحی کنیم که با توجه به قابلیت های با ارزشی که ارائه می دهند از سطوح قیمت پایین تری برخوردار باشد.حسن این نوع وب سایت، دریافت سفارشات به صورت آنلاین در قالب نرم افزار می باشد. در واقع اتصال وب سایت به نرم افزار چاپ با در نظر گرفتن موارد امنیتی، مزیتی است که باعث سهولت انجام کار در چاپخانه می  شود. 

چاپخانه آنلاین

حضور فعالانه در نمایشگاه های چاپ و تبلیغات بین المللی:
به منظور معرفی هرچه بهتر تلاش های صورت گرفته، گروه نرم افزاری رنگارنگ همانند سال های گذشته ، در نمایشگاه های بین المللی از جمله پنجمین نمایشگاه چاپ و تبلیغات که در خردادماه در هتل المپیک تهران برگزار شد و دوازدهمین نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی و صنایع وابسته که در دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در تهران برگزار شد، حضور پیدا کرد و به موجب فعالیت های نام برده، مورد توجه و استقبال گرم مراجعین قرار گرفت.

سبد محصولات فعلی رنگارنگ:
در حال حاضر نرم افزار رنگارنگ به منظور پوشش دادن کلیه ی کارهای مرتبط با چاپ و تبلیغات ماژول هایی به شرح زیر ارائه داده است که این امکان را فراهم کرده است تا در صورت نیاز به صورت همزمان، در قالب یک نرم افزار بتوان از ماژول های مختلف استفاده کرد. 

ماژول های چاپ:
ماژول لارج فرمت (فلکس و بنر)
ماژول دیجیتال
ماژول افست پایه
ماژول افست پیشرفته
ماژول لیتوگرافی
ماژول ریسو
ماژول سیلک

ماژول های تبلیغات:
ماژول کانون آگهی و تبلیغات
ماژول آگهی نامه
ماژول بیلبورد  
[شنبه 07 فروردین 1395]
اشتراک
در صورتی که مطلب فوق مورد توجه شما قرار گفت از طریق راه های ارتباطی زیر آن را به اشتراک بگزارید.