درخواست با موفقیت ارسال شد .
در ارسال خطایی رخ داده دوباره تلاش کنید .

تـــماس بــــا رنـــگارنـــگ

گروه نرم افزاری رنگارنگ >> اخبار >> مزایای سیستم سفارش گیری آنلاین رنگارنگ

مزایای سیستم سفارش گیری آنلاین رنگارنگ

مزایای سیستم سفارش گیری آنلاین رنگارنگ

سیستم سفارش گیری آنلاین رنگارنگ، وب سایتی مطابق با نیاز هر چاپخانه و کانون آگهی تبلیغات،  به منظور دریافت سفارشات چاپ مشتریان خود به صورت آنلاین می باشد. در ادامه مزایای این سیستم و دلایل برتری آن را نسبت به دیگر وب سایت ها را مشاهده خواهید نمود.

1) منطبق بودن صفحه ثبت سفارش با امور چاپی
به منظورر هرچه کاراتر شدن وب سایت شرکت های مرتبط با امور چاپ، می بایست صفحه ثبت سفارش تمامی اطلاعات مرتبط با نوع سفارش را از مشتری درخواست نموده تا به بهترین نحو هزینه ها محاسبه گردد و سفارش مطابق با خواسته مشتری تحویل وی شود.
برای مثال از جمله مزایای سیستم سفارش گیری رنگارنگ در رابطه با چاپ افست، قابلیت محاسبه اتوماتیک تعداد لت است. همچنین قابلیت آپلود فایل چاپی، که اکثراً فایل های حجیمی هستند، نیز وجود دارد.

2) قابلیت تعریف انواع خدمات تکمیلی
با توجه به اینکه هر سفارش می تواند خدمات مختلفی داشته باشد و همینطور مشتریان مختلف درخواست های مختلفی می توانند داشته باشند، نیاز است تا خدمات تکمیلی مطابق با هر نوع چاپ به راحتی قابل تعریف و انتخاب باشند.

3) امکان مشاهده قیمت محصولات و کارهای چاپی براساس گروه قیمتی که برای کاربر تعریف شده است
با توجه به اینکه در یک مجموعه چاپ ممکن است مشتریان سطوح مختلفی داشته باشند و تعرفه های قیمت برای انواع مختلف مشتری متفاوت باشد، سیستم سفارش گیری آنلاین رنگارنگ، این قابلیت را برای مدیران سایت ایجاد کرده است تا با مشخص شدن سطح مشتری از طریق قسمت مدیریت اشخاص، مشتری به صورت اتوماتیک قیمت های مرتبط با سطح خود را مشاهده نماید.

4) تعرفه قیمت های به روز
با توجه به اینکه سیستم سفارش گیری آنلاین رنگارنگ به نرم افزار اتوماسیون و حسابداری رنگارنگ متصل است، با تغییر تعرفه قیمت ها در نرم افزار، تعرفه قیمت های سایت نیز به روز رسانی می شوند و نیازی به بروزرسانی تعرفه قیمت های سایت به صورت مجزا نیست.

5) امکان پرداخت آنلاین فاکتور یا درخواست پیش فاکتور
مشتری می تواند از طریق سایت استعلام قیمت و درخواست پیش فاکتور نماید یا در صورت تمایل به پرداخت وجه به صورت آنلاین به درگاه بانک متصل شده و سریعاً مبلغ فاکتور را پرداخت کند.

6) قابلیت ثبت سفارش چاپی با انتخاب طرح های از پیش طراحی شده
برخی شرکت ها با در اختیار داشتن مجموعه آلبوم و گالری های از پیش طراحی شده امکان سفارش چاپ از بین طرح های موجود خود را به مشتری می دهند.
برای مثال مشتری از بین طرح های مناسبت، طرح مورد نظر را انتخاب و با وارد کردن مقادیر دلخواه سایز و خدمات تکمیلی، آن را به سبد خرید خود اضافه می کند.

7) امکان تعریف محصولات به صورت فروشگاهی
در صورتی که مجموعه شما محصولاتی مانند هدایای تبلیغاتی، سررسید، سازه های نمایشگاهی و ... برای فروش دارد می توانید از بخش فروشگاهی استفاده کرده و تصاویر مرتبط با هر کالا را به همراه توضیحات مورد نیاز بر روی وب سایت خود قرار دهید. در این قسمت قابلیت ثبت نظر کاربران نیز لحاظ شده است.

8) امکان ثبت سفارش طراحی
در صورتیکه مشتری بخواهد سفارش طراحی را ثبت نماید، می تواند جزئیات سفارش خود را وارد نموده و فایل مرتبط با سفارش طراحی را آپلود کند. این فایل مستقیماً وارد نرم افزار شما شده تا طراح فایل را در کارتابل خود مشاهده کند و سفارش طراحی را تکمیل نماید.

9) امکان تعیین هزینه ارسال با توجه به بازه قیمت سفارش
شما می توانید هزینه ارسال را با توجه به قیمت فاکتور دسته بندی کرده و با توجه به مبلغ سفارش، هزینه ارسال را به فاکتور مشتری ضمیمه کنید.

10) امکان ثبت درگاه با بانک های مختلف
امکان فعال کردن درگاه بانک های مختلف در وب سایت شما وجود دارد.

11) امکان به روز رسانی وضعیت سفارشات
مدیریت سایت می تواند با ورود به پنل کاربری خود وضعیت سفارشات را تغییر داده و مشخص کند که سفارش مشتری در چه مرحله ای می باشد.
نکته شایان توجه اینکه در صورت داشتن وب سایتی پیشرفته، سایت شما به نرم افزار رنگارنگ متصل شده و وضعیت هر سفارش به صورت اتوماتیک  به روزرسانی شده و مشتری به صورت آنلاین وضعیت سفارشات خود را مشاهده خواهد نمود. گروه نرم افزاری رنگارنگ، برای داشتن هر دو نوع وب سایت شما را یاری خواهد نمود.

12) قابلیت مشاهده مانده حساب مشتریان روی وب سایت
ممکن است با برخی از مشتریان خود به صورت اعتباری کار کنید، در این صورت قطعاً برای هر مشتری اعتباری متفاوت در نظر می گیرید. بدین منظور با کسر میزان بدهی از اعتبار، مشتری تنها به میزان اعتبار باقیمانده مجاز به سفارش اعتباری می باشد.

13) قابلیت اتصال به نرم افزار رنگارنگ
از جمله مهمترین ویژگی های سیستم سفارش گیری آنلاین رنگارنگ این است که دیگر نیازی نیست فاکتور و جزییات مربوط را به صورت دستی وارد نرم افزار حسابداری خود نمایید. با برقراری اتصال بین وب سایت و نرم افزار رنگارنگ، ثبت سفارش مشتری به راحتی وارد نرم افزار شما شده و از طرف دیگر اطلاعاتی که شما وارد نرم افزارتان می کنید از جمله اجناس مصرفی، تعرفه قیمت و ... به صورت مستقیم در سایت شما قرار خواهد گرفت.


[دوشنبه 25 مرداد 1395]
اشتراک
در صورتی که مطلب فوق مورد توجه شما قرار گفت از طریق راه های ارتباطی زیر آن را به اشتراک بگزارید.