درخواست با موفقیت ارسال شد .
در ارسال خطایی رخ داده دوباره تلاش کنید .

تـــماس بــــا رنـــگارنـــگ

گروه نرم افزاری رنگارنگ >> اخبار >> افتخار میزبانی مدیران صنعت چاپ و تبلیغات در هفتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

افتخار میزبانی مدیران صنعت چاپ و تبلیغات در هفتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

گروه نرم افزاری رنگارنگ بار دیگر با افتخار میزبان مدیران صنعت چاپ و تبلیغات در هفتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال بود. در این نمایشگاه علاوه بر معرفی محصولات پیشین، از سیستم حقوق و دستمزد رنگارنگ نیز رونمایی شد.

رونمایی از سیستم حقوق و دستمزد

 با توجه به اینکه نرم افزار رنگارنگ به صورت تخصصی در زمینه چاپ و تبلیغات فعالیت می نماید، سعی بر آن است تا با توسعه و ارتقاء نرم افزار، کلیه نیاز های سیستمی مشتریان در بستر یک نرم افزار برطرف شده و از استفاده از سیستم های چند جزیره ای که باعث دوباره کاری و اتلاف وقت می گردد جلوگیری نماید.
بدین صورت، با توجه به نظرسنجی های صورت گرفته، گروه نرم افزاری رنگارنگ تصمیم به ارائه سیستم حقوق و دستمزد گرفته تا مشتریان به صورت کارا از نرم افزار استفاده کرده و رضایتمندی آن ها حاصل گردد.
با استفاده از این سیستم امکان محاسبه اتوماتیک حقوق و دستمزد پرسنل به صورت دقیق و  در کمترین زمان فراهم گردیده است و اسناد مرتبط با پرداخت پرسنل بایگانی می گردد. 

پاسخی مثبت، راهکاری منحصر به فرد

یکی از مهمترین دغدغه های کاربران، پوشش کلیه امور توسط نرم افزار مورد استفاده می باشد. به خود می بالیم که در سال 1395 توانستیم با ارائه پاسخ مثبت به درخواست مشتریان، در کاهش این دغدغه ها نقشی تاثیر گذار داشته باشیم.
در این راستا از جمله دستاورد های رنگارنگ، طراحی اولین اپلیکیشن سفارش گیری آنلاین در صنعت چاپ می باشد که به منظور تجهیز سیستم سفارش گیری آنلاین چاپ کتیبه پردازان آراد، به این سیستم اضافه شد.
هدف از طراحی این اپلیکیشن، افزایش رضایتمندی کاربران و هم چنین سهولت در سفارش دهی آن ها می باشد.

CRM رنگارنگ، پیش بینی نیاز آتی مشتریان

گروه نرم افزاری رنگارنگ به منظور پوشش کلیه نیاز های نرم افزاری مشتریان خود و همچنین افزایش کارایی نرم افزار، به تولید نرم افزاری با قابلیت های لازم آما ناکافی بسنده نکرده و همواره نیاز آتی مشتریان را شروع مسیری جدید در نظر گرفته است.
بدین محصول جدید رنگارنگ در زمینه مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) به بازار عرضه شد.
از جمله محاسن نرم افزار CRM رنگارنگ، یکپارچه بودن آن با نرم افزار حسابداری و اتوماسیون چاپ می باشد که بسیاری از مشکلات چاپخانه ها و کانون های آگهی و  تبلیغات را برطرف نموده است.
با استفاده از این ابزار اطلاعات مشتریان به صورت اثربخش مورد استفاده قرار می گیرد و از دوباره کاری ها برای ورود اطلاعات مشتریان به سیستم ها مختلف جلوگیری می شود و خطاهای کاربری کاهش می یابد.

"تصاویری از استقبال گرم مدیران صنعت چاپ و تبلیغات"


[دوشنبه 22 خرداد 1396]
اشتراک
در صورتی که مطلب فوق مورد توجه شما قرار گفت از طریق راه های ارتباطی زیر آن را به اشتراک بگزارید.