درخواست با موفقیت ارسال شد .
در ارسال خطایی رخ داده دوباره تلاش کنید .

تـــماس بــــا رنـــگارنـــگ

گروه نرم افزاری رنگارنگ >> اخبار >> مصاحبه با آقای محمدی مدیریت مجتمع چاپ رسام تبریز

مصاحبه با آقای محمدی مدیریت مجتمع چاپ رسام  تبریز

معرفی:
آقای محمدی از سال 1383 در زمینه چاپ افست شروع به فعالیت نموده است.در این مجموعه در ابتدا با استفاده از ماشین دو ورقی تک رنگ هایدلبرگ امور چاپی انجام می شد و به مرور زمان تجهیزات این مجموعه کامل گشت تا جایی که در حال حاضر مجهز به کامل ترین دستگاه ها از جمله دستگاه مسطح دو ورقی هایدلبرگ، دستگاه افست چهار رنگ دو ورقی ، دستگاه لترپرس و دستگاه لیتوگرافی می باشد.
در حال حاضر خدمات این مجموعه، تمامی خواسته های مشتریان را از طراحی تا خدمات پس از چاپ شامل لیتوگرافی و جعبه چسبانی پوشش می دهد.

اهداف:
به گفته ی مدیریت مجتمع چاپ رسام، مهمترین هدف این مجموعه جلب رضایت مشتری می باشد و مشتری راضی سرمایه ای ماندگار برای هر کارآفرینی می باشد. این مجموعه سعی بر ایجاد خاطره ای خوش برای مشتریان داشته و نهایت تلاش خود را جهت برطرف کردن خواسته ی مشتری به نحو احسن به کار می گیرد.
از دیگر اهداف مجتمع چاپ رسام پیشرفت مداوم از طریق افزودن تجهیزات بیشتر جهت افزایش تنوع خدمات می باشد.در این راستا با انجام برنامه ریزی و با استفاده از نرم افزار رنگارنگ و با کمک نیروی انسانی که مکمل یکدیگر می باشند به این مهم دست می یابد.

جلب رضایت مشتری:
از نظر مدیریت چاپ رسام عوامل زیادی در جلب رضایت مشتری دخیل می باشد. از جمله این عوامل رفع خواسته مشتریان در حد توان می باشد. آقای محمدی معتقد است که با توجه به خدماتی بودن ماهیت کار، با استفاده از برنامه ریزی دقیق و اصولی می توان به کیفیت مورد نظر مشتری دست پیدا کرد. در این راستا توجه به سرعت انجام امور و تحویل به موقع کار به مشتری باعث میشود کیفیت ادراک شده توسط مشتری افزایش یافته و در نهایت رضایت مشتری را به همرا ه بیاورد. از نظر ایشان انجام امور با کیفیت بالا به نوع دستگاه، ملزومات مورد استفاده و اپراتور چاپ بستگی دارد.

مهارت و تجربه:
از جمله عواملی که باعث پیشرفت مجتمع چاپ رسام شده است مهارت و تجربه مدیریت مجموعه در این زمینه می باشد. در واقع تجربه ای که پس از سال ها کار در زمینه چاپ به دست آمده است زمینه ای برای پیشرفت فراهم نموده است. به گفته ی آقای محمدی، 15 سال کار در زمینه ی چاپ با سمت های گوناگون، به افزایش اطلاعات ایشان در صنعت چاپ کمک شایانی کرده است. 

مدیریت بحران:
با توجه به شرایط فعلی، مدیریت بحران از جمله مواردی است که اگر به درستی انجام نگیرد ممکن است به افول هر سازمانی بیانجامد. در این خصوص مدیریت مجتمع رسام سعی بر آن دارد تا همیشه ضعف بازار را در نظر گیرد و مطابق با آن برنامه ریزی نماید و ارتباط با مشتری را از جمله مهمترین راه های ارتباطی و کسب اطلاعات از بازار می داند.
در این مجموعه سعی مدیریت بر آن است تا مشکل اصلی را برطرف کند و با شکستن قیمت بازار کمتر از حداقل آن مخالف می باشد و معتقد است که هیچ گاه نباید از کیفیت خدمات کاست.

مزایا و معایب نرم افزار رنگارنگ از نظر مدیریت چاپ رسام:
به گفته آقای محمدی مزیت قابل توجه نرم افزار افست پیشرفته رنگارنگ، محاسبه هزینه اتوماتیک آن می باشد که از محاسبات دستی که خودشان انجام می دهند دقیق تر انجام می گیرد. به گفته ایشان، قبل از استفاده از نرم افزار افست پیشرفته رنگارنگ، در زمینه لیتوگرافی، مراحلی از قبیل پیدا کردن و انتخاب زینک بسیار زمانبر بود ولی در حال حاضر با استفاده از آرشیو زینک، در عرض چند ثانیه زینک مورد نظر پیدا شده و اقدامات بعدی انجام می گیرد.
از نظر ایشان با توجه به اینکه ماهیت کار چاپ آسان نیست و روال کار هر چاپخانه با دیگری متفاوت است و با نظر به این که گروه نرم افزاری رنگارنگ اولین شرکت نرم افزاری بوده که به طور تخصصی در زمینه چاپ و تبلیغات کار کرده است، نرم افزار رنگارنگ پیشرفت چشم گیری داشته است.
با این وجود پیشنهاداتی در زمینه بهبود نرم افزار ارائه دادند که حائز اهمیت است و به منظور هرچه بهتر شدن برنامه در اولویت کار قرار گرفته است.

[دوشنبه 14 تیر 1395]
اشتراک
در صورتی که مطلب فوق مورد توجه شما قرار گفت از طریق راه های ارتباطی زیر آن را به اشتراک بگزارید.