درخواست با موفقیت ارسال شد .
در ارسال خطایی رخ داده دوباره تلاش کنید .

تـــماس بــــا رنـــگارنـــگ

گروه نرم افزاری رنگارنگ >> اخبار >> مصاحبه با جناب آقای کاویانی (مدیریت مجموعه چاپ افست کبریا، تهران)

مصاحبه با جناب آقای کاویانی (مدیریت مجموعه چاپ افست کبریا، تهران)

مجموعه کبریا را معرفی کنید.

چاپ کبریا از سال 1368 شروع به کار کرده  و مجموعه ما دارای ماشین آلات چاپ 5 رنگ و 4 رنگ اسپید مستر هایدلبرگ با خشک کن ir می باشد. در قسمت پس از چاپ هم مجموعه ما دارای سلفون کش حرارتی اروپایی و خط زن دیجیتال سوییسی و همچنین دستگاه برش کامپیوتری می باشد.

قبل از استفاده از نرم افزار رنگارنگ با چه مشکلاتی مواجه بودید؟

 قبل از استفاده از نرم افزار رنگارنگ،  ما ورود و خروج را به صورت کامپیوتری طی چند مرحله انجام میدادیم. هنگام ورود به انبار، ورود کاغذ ثبت میکردیم،سپس سفارش کار میزدیم در نهایت اپراتور دوباره خروج به انبار آن را ثبت میکرد و قسمت انبارداری را کامپیوتری داشتیم ولی فرآیند به دلیل اینکه طی چند مرحله صورت میگرفت اشتباهات اپراتوری را به همراه داشت.
تا اینکه مدیریت تصمیم گرفت تا مشکلات اپراتوری را حذف کنیم. بنابراین بعد از جستجو در بازار و بررسی نرم افزارهای موجود با شرکت رنگارنگ آشنا شدیم و شروع به نصب و راه اندازی این نرم افزار در مجموعه خود کردیم.

مزایای استفاده از نرم افزار رنگارنگ از نظر شما چه می باشد؟

یکی از محاسن این نرم افزار ثبت اتوماتیک ورود و خروج کاغذ، همزمان با ثبت سفارش می باشد و سفارش که ثبت میشود خود به خود از انبار شخص خروج را ثبت میکند و نیازی نیست که اپراتور مرحله بعد اینکار را انجام  دهد. از دیگر محاسن رنگارنگ شبکه کردن کلیه قسمت های مجموعه مثل قبل از چاپ، چاپ و پس از چاپ می باشد. یعنی اپراتور در صورتی که کارش تمام شد و تکمیل را ثبت کرد، مدیریت میتواند مانیتورینگ کند سپس به پس از چاپ رفته سلفون،برش ثبت میشود و زمان انجام آن در سیستم ثبت می شود و مدیریت میتواند کارها را مانیتورینگ کرده و بداند که الان سفارش در چه مرحله ای است.

نظر شما در مورد گروه نرم افزار رنگارنگ چیست؟

از دیگر محاسن شرکت رنگارنگ نحوه صحیح برخورد با مشکلات و رفع سریع مواردی است که حین کار پیش آمده و نیاز است که برای انجام بهتر امور رفع شوند.

آرزوی موفقیت برای کلیه دوستان و همکاران عزیز را دارم.

برای شنیدن مصاحبه اقای کاویانی    کلیک  کنید

[دوشنبه 19 مهر 1395]
اشتراک
در صورتی که مطلب فوق مورد توجه شما قرار گفت از طریق راه های ارتباطی زیر آن را به اشتراک بگزارید.